❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #17504

Zobrazit vše


| Předmět: I toto je v Bibli. . .
11.05.26 06:37:52 | #17504

*33794* (Bible, Druhá Mojžíšova 24:9-11) *16360*

*34027* Pak Mojžíš a Áron, Nádab a Abíhú a sedmdesát z izraelských starších vystoupili vzhůru. Uviděli Boha Izraele. Pod jeho nohama bylo cosi jako průzračný safír, jako čisté nebe. Ale nevztáhl ruku na nejpřednější z Izraelců, ačkoli uzřeli Boha; i jedli a pili. *34027*

*5671*

P.S.
Zopakuji: "UVIDĚLI BOHA IZRAELE" + "AČKOLI UZŘELI BOHA" *34027*



| Předmět: RE: I toto je v Bibli. . .
11.05.26 06:39:52 | #17505 (1)

"ANO, BŮH STVOŘITEL, OTEC, PÁN A SPASITEL NÁŠ SE OBČAS LIDEM UKÁŽE."




| Předmět: RE: I toto je v Bibli. . .
11.05.26 06:53:32 | #17506 (1)

| Předmět: RE: RE: I toto je v Bibli. . .
11.05.26 08:50:09 | #17511 (2)

Ovšem viděli, že má nohy a že na nich stojí. *34027*



| Předmět: RE: RE: I toto je v Bibli. . .
11.05.26 08:58:37 | #17514 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: I toto je v Bibli. . .
11.05.26 09:07:11 | #17520 (3)