To chápu. Je fajn, že tě tato víra drží nad vodou - a hlavně na svobodě.
Jen ta chudáci Dvojičky - tie to odnésli (či odnésla?). Ten mafián a současný totální propadlík své moci i nemoci a nátlaku nejstarší dcerušky a jejího chotě zdá se, že už pietně na výročí té ranní až dopolední události ani nepředčítá jména obětí z řad nejen kancelářských krys, ale i pasažérů, hasičů a dalších. Pilotů, původem ze SA a vycvičených v \US|A \(stejně ja\ko B\abišův nejsta\rší syn), se \kupod\ivu tato pieta netýká. A Bush mladší k mému obrovskému údiv\u vzá\pět\í po a\b\solv\ov\á\ní \\zb\o\žn\\é\ \mš\\e\ v\\\yh\lásil \\př\e\\d kost\\e\l\e\\ \\v\\á\l\ku - "\\\\\\\\\\\\\\\\Afghan\\\istan\\u\\\\"
\\----\-\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\,\\\

Ano, láska a úcta k Bohu mi přináší
životní radost! 