❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #19096

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Bůh na nás nezapomíná!
03.06.26 07:05:18 | #19096
Reakce na příspěvek #19095

"JE TO SMUTNÉ KONSTATOVÁNÍ, ŽE NA SVÉHO NEBESKÉHO OTCE ČASTO ZAPOMÍNÁME."



| Předmět: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
03.06.26 07:07:17 | #19097 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
05.06.26 14:29:37 | #19468 (2)

A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha (bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi. *2929* Bible je dobře vymyšlená učebnice jak to dělat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
06.06.26 09:14:48 | #19508 (3)

*12640* Nevím, proč se ptáte 2x, ale mně to nevadí. Jste prostě zvídavý člověk. *9388*



| Předmět: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
05.06.26 14:29:42 | #19469 (2)

A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha (bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi. *2929* Bible je dobře vymyšlená učebnice jak to dělat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
06.06.26 09:12:40 | #19507 (3)

*4585* NETRAPTE SE TĚMI OTÁZKAMI - DŮLEŽITÉ JE, ŽE BŮH ŽIJE A ŽE JE LÁSKYPLNÝ A MILOSRDNÝ!