"LÁSKYPLNÝ ŽIVOT JE ZÁZRAČNÝ!"
A PROTOŽE TO PAN DONALD TRUMP NECHCE
POCHOPIT, MĚL BY BÝT ZA SVÉ TERORISTICKÉ ČINY, KTERÝMI SE SNAŽÍ VE
SVĚTĚ ROZPOUTÁVAT VÁLKY, SOUZEN A ODSOUZEN. 
Kdyby existoval bůh, tak by to všechno byla jeho zvůle. Údajně je všemocný a vševědoucí.
Žije jako neurčitá představa v hlavách věřících podporovaná černoprdelníky kteří z této pohádky docela slušně žijí. Dokonce na ně přispívá stát.
Bůh je skutečný! Ano Živý Bůh je jsoucí! 
P.S. O VAŠÍ EXISTENCI LZE POCHYBOVAT, ALE O BOŽÍ EXISTENCI NE. 
Všechna náboženství jsou jen jeden ze způsobů jak ovládat lidi. Dokonce se kvůli různým vírám válčilo. Divím se, že ještě v době dnešního poznání světa, někdo může věřit na bohy.
Dokažte jeho existenci a teprve potom můžete hodnotit jeho vlastnosti. Ten váš bůh je jen nejasnou představou ve vaší hlavě.
Ovšem ve Vaší hlavě je zablokovaný přístup k informacím, že Bůh je
Vaším Otcem! 
Kdyby skutečně existoval bůh, všemocný a vševědoucí, tak by války, přírodní katastrofy, nemoci a mnoho dalších útrapy byly z jeho vůle. Už jsem tu několikrát psal, že náboženství je jen způsob ovládání lidí. Černoprdelníci využívají toho, že je hodně lidí, kterým chybí logické uvažování. Využívá se ale také ve volbách a je hodně lidí, kteří volí lidovce. Bohové, čerti, vodníci existují jen jako nejasné představy v hlavách věřících. Co věřící, to jiná představa.
Vy si stále neuvědomujete, jak zle se
většina lidí chová! Bůh má tedy právo nás umravňovat tak přísně, jak
to dělá! Neohánějte se tu tedy nějakým logickým uvažováním, když to
sám neumíte! 
Už jsem tu několikrát psal a znovu to opakuji. Bůh je jen pohádková
představa v hlavách věřících podporovaná duchovními. Nikdo jeho
existenci nedokázal. Bohové ve skutečnosti neexistují stejně, jako
neexistují čerti, andělé a nebo vodníci. Je k nevíře, že jsou lidé,
kteří v jejich existenci stále věří.
- pohádková knížka.
Bůh je jen pohádková postava stejně jako vodník a nebo čert. Nikdy se
nedokázala jeho existence. Je až s podivem, že se dodnes, z této pohádkové
bytosti, dobře živí tolik černoprdelníků. 
Bůh je Stvořitelem vesmíru! 
VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE.

A kdo stvořil boha? Ve skutečnosti to byli lidé kteří vytvořili
představu pohádkové bytosti. Bohové existují jen jako pohádkové bytosti v
hlavách věřících. Jak si boha kdo představí, takového ho má. 
Já osobně původ Boha Stvořitele a Otce svého a našeho neznám, ale
nemám s tím problém! 
Dobrej guláš máš v ty hlavě 
Přece kdo je napaden a brání se, ten je taky účasten války. Ty bys trestal
i za bránění se? Kdy jsi utrpěl úraz hlavy?
To Vy jste nechápavý! Možná byste měl
navštívit psychiatra! Nebude-li Česko pro nikoho hrozbou, potom nebude ani
nikým napadeno!!! Ovšem nyní se Česko vyzbrojuje, aby podpořilo NATO v
případné válce, kterou se snaží Donald Trump vyvolat svými šílenými
teroristickými akcemi. 
(Bible, Třetí Mojžíšova 26:3) 
Jestliže se budete řídit mými nařízeními, dbát na má přikázání a plnit je, dám vám ve vhodném čase vydatné deště, země vydá svůj výnos a stromoví na poli ponese ovoce.
(To je výrok Živého Boha, našeho Otce!) 
Necháme-li teroristy Putina a Trumpa i
nadále vraždit lidi, potom se nedivme tomu, co se stane! Vraždění lidí je
zlé, a kdo to popírá, je spoluviníkem! 
Lidé, kdyby Vás pan Petr Pavel nutil,
abyste šli válčit, odmítněte!!! 
Nebuďte jako vládnoucí kapitalisté a
politici! 
P.S. Budou-li Vás ve své hamižnosti a
chamtivosti posílat válčit, aby ještě víc zbohatli, odmítněte!
"JE TO SMUTNÉ KONSTATOVÁNÍ, ŽE NA SVÉHO NEBESKÉHO OTCE ČASTO ZAPOMÍNÁME."
A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil
člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha
(bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi.
Bible je dobře vymyšlená
učebnice jak to dělat.
Nevím, proč se ptáte 2x, ale mně to
nevadí. Jste prostě zvídavý člověk. 
A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil
člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha
(bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi.
Bible je dobře vymyšlená
učebnice jak to dělat.
NETRAPTE SE TĚMI OTÁZKAMI - DŮLEŽITÉ
JE, ŽE BŮH ŽIJE A ŽE JE LÁSKYPLNÝ A MILOSRDNÝ!
Vím, že žádní bohové nejsou, neexistují. Jaký máme život záleží
jen na nás a na společnosti do které jsme se narodili. Je ale pravdou, že to
nebude do budoucna jednoduché. Stát se za posledních třicet let Česko se za
posledních třicet let zadlužil při prodeji a nebo likvidaci bank,
spořitelen, pojišťoven, některých průmyslových podniků. České
zemědělství už nestačí zajistit potravinovou soběstačnost, u nás
vyrobeno elektřinu nám prodávají Němci ... . Kdyby nějací bohové
(vševědoucí a všemocní) existovali tak by to nemohli dopustit. 
Protože ,Češi jsou takový kkt co svět neviděl .
Co v poslední době vidím na vlastní kůži atd .mi stačí .
Ne Buh ale lidé
Nedivím ,že pak někdo někoho zastřelí .
Jeden člověk prý řekl: "Vím, že nic nevím!" A ten člověk byl
údajně velmi moudrý! 
Pravdou je, že bohové a bohyně nejsou, tedy až na jednoho!!! Bůh
Stvořitel a Otec náš je! 
A uznejte sám, že chování lidí je pěkným divadlem!!! 