❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #19128

Zobrazit vše


| Předmět: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 14:56:44 | #19128
Reakce na příspěvek #19120

"V MÍRU SE LIDEM ŽIJE HEZKY!"



| Předmět: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 15:02:28 | #19129 (1)

*31791* A PROTOŽE TO PAN DONALD TRUMP NECHCE POCHOPIT, MĚL BY BÝT ZA SVÉ TERORISTICKÉ ČINY, KTERÝMI SE SNAŽÍ VE SVĚTĚ ROZPOUTÁVAT VÁLKY, SOUZEN A ODSOUZEN. *22497*



| Předmět: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 15:03:59 | #19130 (2)

*30410* P.S. Ale je možné, že Bůh má jiný názor! *11171*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 15:06:12 | #19131 (3)

"BOŽÍ HRA O DOBRU A ZLU PROSTĚ ÚČAST DAREBÁKŮ POTŘEBUJE."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V…
03.06.26 15:08:00 | #19132 (4)

"A TAK TU PUTIN I TRUMP MOHOU DOČASNĚ PÁCHAT ZLOČINY BEZTRESTNĚ."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT…
03.06.26 15:09:00 | #19133 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 18:33:47 | #19137 (2)

Především však soudruh Putin.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 18:56:58 | #19144 (3)

Pan Putin je skutečně zlým člověkem! *7266*