Jestli mé odpovědi vnímáte jako
nadávku, potom je to s Vámi morálně velmi zlé!
A člověk s přezdívkou "jitrnice" mnou protěžovaný
rozhodně není! Navíc sem chodí málokdy!
Jestli mé odpovědi vnímáte jako
nadávku, potom je to s Vámi morálně velmi zlé!
A člověk s přezdívkou "jitrnice" mnou protěžovaný
rozhodně není! Navíc sem chodí málokdy!
Semnou ke to morálně velmi dobrý ,jen Vy clovicku se neumíte vcítit do
jiných lidí jejich trápení ,radosti atd .
Nebojte se tady chodit nemusím zas
Jedno mi je co si myslíte tady ,život je venku .
Čus .
Clovicku opravdu zkuste se vcítit do jiných lidí
Tak si tu pište o Bohu
Ano, je pravdou, že já skutečně nechápu, proč
lidé občas mluví vulgárně a používají bez ostychu sprostá slova! Vím,
že většina lidí má nějaké to trápení! Ale sprostými slovy to
nevyjadřují - modlí se k Bohu a prosí Otce o pomoc! 
Ja treba pouzivam konopi od bolesti a pomaha to.To je taky droga Lidem se ulevi.