❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět:
23.06.26 19:57:22 | #20570

Politiky buh nezajima a jak se maji dobře.Spousta lidem se daři i bez boha. A spousta lidi zije s bohem a k zivotu ho potrebuji.Pravda je takova ze svět uz nikdy dobry nebude. Kdyby pŕisla katastrofa přežiji to politici a bohati a zlí lidé .Na zemi je totiž zlo



| Předmět: RE:
před 17 hodinami | #20571 (1)

*3273* Mám jiný názor! DOBRO JE VĚČNÉ, ALE ZLO POMINE. Díky Bohu za to! *5614*



| Předmět: RE: RE:
před 14 hodinami | #20588 (2)

Vy neustale v diskuzich pisete ze zlo pomine uz nekolik let. Zadne zlo nepomine bohuzel. Az pomine zlo tak se vam omluvim.



| Předmět: BŮH JE NAŠÍM MILOSRDNÝM OCHRÁNCEM.
23.06.26 19:52:45 | #20567

*4585* "BŮH STVOŘITEL, OTEC, PÁN A SPASITEL NÁŠ JE NAŠÍM OCHRÁNCEM."



| Předmět: RE: BŮH JE NAŠÍM MILOSRDNÝM OCHRÁNCEM.
23.06.26 19:53:59 | #20568 (1)

*22063* "P.S. MILUJÍCÍM OCHRÁNCEM, ZDŮRAZŇUJI."



| Předmět: RE: RE: BŮH JE NAŠÍM MILOSRDNÝM…
23.06.26 19:55:37 | #20569 (2)
| Předmět: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
23.06.26 19:33:00 | #20560

*12694* "JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT."



| Předmět: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
23.06.26 19:34:29 | #20561 (1)

*6578* Spoléhat se na NATO je stejné, jako spoléhat se na Satana s démony!!! *6578*



| Předmět: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
23.06.26 19:38:16 | #20562 (2)

*6578* Stejně tak není spolehnutí na vládnoucí kapitalisty, politiky a církevní hodnostáře!!! *10736*



| Předmět: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
23.06.26 19:40:44 | #20563 (1)

*12694* *4437* *12694* "Opakuji, jen Bůh může Česko ochránit před Putinem nebo Trumpem!"



| Předmět: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
23.06.26 19:43:26 | #20564 (2)

*12694* *4437* *12694* "A jen Bůh může obyvatele Česka současně ochránit před vládnoucími chamtivými kapitalisty, politiky a církevními hodnostáři."



| Předmět: RE: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
23.06.26 19:46:31 | #20565 (3)

*3456* *14899* *3456* Kdo ale Bohu Stvořiteli, Otci, Pánu a Spasiteli lidstva v Česku důvěřuje? *35060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO…
23.06.26 19:48:44 | #20566 (4)

*2386* Kdo má v Česku celou lásku a svatou úctu k Bohu Stvořiteli a Otci lidstva? Kdo? *3456*



| Předmět: ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . .
23.06.26 19:05:50 | #20557

*12694* "ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . ."



| Předmět: RE: ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . .
23.06.26 19:13:42 | #20558 (1)

*4507* V červenci má být summit NATO v turecké Ankaře a pan Petr Pavel tam chce jet! Otázkou je, proč tam tedy nejede a místo toho žaluje jako ubohý žalobníček? Může tam jet sám, jako jezdí i jinam! Nebo nemá peníze na cestu? *2386*



| Předmět: RE: RE: ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . .
23.06.26 19:16:53 | #20559 (2)

*4507* Členství v NATO stejně Česko neochrání, a tak nevím, proč se tam chce pan Petr Pavel ztrapňovat? *2386*



| Předmět: ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"!
23.06.26 18:56:30 | #20553

*33792* ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"! *33792*



| Předmět: RE: ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"!
23.06.26 18:59:31 | #20554 (1)

*13845* JÁ OSOBNĚ BOHA VĚTŠINOU NAZÝVÁM ŽIVÝM BOHEM NEBO BOHEM IZRAELE NEBO BOHEM STVOŘITELEM, OTCEM, PÁNEM A SPASITELEM LIDSTVA NEBO NAŠÍM PANOVNÍKEM. *33792*



| Předmět: RE: RE: ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"!
23.06.26 19:02:06 | #20555 (2)

*13842* BŮH JE NAŠÍM MILOVANÝM NEBESKÝM TATÍNKEM. *34027*



| Předmět: RE: RE: RE: ANO, BŮH JE JEDEN …
23.06.26 19:03:26 | #20556 (3)

*33792* "VLASTNÍM MILOVANÝM TATÍNKEM, UPŘESŇUJI."




| Předmět: Já jsem zde velmi neoblíbený!
23.06.26 18:35:54 | #20543

*30410* Já jsem na "chatujme.cz" velmi neoblíbený, ale Bůh miluje i mne, a tak mi to nevadí. LIDSKÁ NENÁVIST A ZÁŠŤ MI UBLÍŽIT NEMŮŽE. Navíc lidem láskyplně odpouštím. . . *34027*



| Předmět: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
23.06.26 18:37:43 | #20544 (1)

*8164* "V MÉM SRDCI ŽIJE LÁSKA!"




| Předmět: RE: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
23.06.26 18:39:08 | #20545 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: Já jsem zde velmi…
23.06.26 18:40:17 | #20546 (3)

*12694* *30457* *12694* "PŘEJI TEN BOŽÍ DAR LIDEM VŠEM."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Já jsem zde velmi…
23.06.26 18:41:53 | #20547 (4)

*12694* *34089* *12694* "A věřím tomu, že jednou všichni lidé láskyplní budou!"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Já jsem zde velmi…
před 6 hodinami | #20605 (5)

Proč neoblíbený??? Máte svůj názor a držíte se ho. Je jen otázkou, jestli ten názor je založený na skutečném poznání. Ale je jen na vás, jaký máte pohled na svět. Je jen na vás, jak poznání získáváte a z jakých pramenů. Přeji, ať se vám ve všem daří. *30758*



| Předmět: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
23.06.26 18:44:47 | #20548 (1)

*33792* "ANO, DĚKUJI BOHU STVOŘITELI A OTCI SVÉMU MILOVANÉMU, ŽE LIDEM ODPOUŠTÍM."



| Předmět: RE: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
23.06.26 18:46:50 | #20549 (2)
| Předmět: tak tohle už je demagogie
23.06.26 16:35:26 | #20534

zrovna jsem četl na jednom americkém filozoficko náboženském webu o narození Ježíše
Marie Nazaretská je příkladem ženy, která prošla duševním i fyzickým znásilněním a ponížením jako žena.
Bylo jí sděleno, že bude oplodněna Bohem; nebyla žádná volba, tedy nebyl žádný souhlas, což by bylo znásilnění. Bůh se rozhodl že bude oplodněna a ona nemohla říct ne. Byla vdaná za Josefa, ale nadržený Bůh se o to nestaral a zneuctil manželství. Ale nejzajímavější, nejsadističtější a nejskandálnější je, že v doktríně o Trojici jsou Otec, Syn a Duch svatý jedno. Takže Ježíš v podobě Boha znásilnil svou matku, porušil vztah svých rodičů a narodil se jako důsledek incestu tím, že oplodnil svou vlastní matku.
MUHAHAHAHAHAHAH. tak to už je na mě taky moc



| Předmět: RE: tak tohle už je demagogie
23.06.26 18:30:40 | #20542 (1)

*35239* *34017* *35239* CO BYLO, BYLO - PRAVDU ZNÁ POUZE BŮH STVOŘITEL A OTEC NÁŠ!



| Předmět: RE: tak tohle už je demagogie
23.06.26 18:51:59 | #20550 (1)

*34027* Vzkříšený Ježíš je velmi hodným a láskyplným člověkem! Je jedním z nás všech lidí! ANO, JE NAŠÍM VLASTNÍM BRATREM PŘED BOHEM. A to, že mnozí pokřtění lidé jméno Ježíše zneužívají, je věc jiná! *30410*



| Předmět: RE: tak tohle už je demagogie
23.06.26 18:54:56 | #20552 (1)

*33792* "BŮH JE JEDEN - NENÍ TVOŘEN TŘEMI OSOBAMI, JAK SE MNOZÍ LIDÉ OBELHÁVAJÍ."



| Předmět:
23.06.26 13:03:10 | #20533

Z čeho vznikají ty nádory, to by si měl každý přečíst a hlavně zpomalit v této době, peníze nejsou na prvním místě, to si lidé uvědomte…. ZdravI



| Předmět: RE:
23.06.26 18:28:02 | #20541 (1)

*35060* Pravdou je, že toužíme být zdravými lidmi. ALE PRO NĚKOHO JSOU PRÝ PENÍZE DŮLEŽITÉ. *4037*



| Předmět: pamatujete na tu pasáž z Bible
23.06.26 12:17:30 | #20532

myslím že z Nového zákona
jak Ježíš říká : nebojte se o mně, bojte se o mé nepřátele
protože já mám brokovnici ?!



| Předmět: RE: pamatujete na tu pasáž z Bible
23.06.26 18:24:32 | #20540 (1)

*2* *2* *2* Vy jste ale humorný člověk! *2* *2* *2*



| Předmět:
23.06.26 10:24:56 | #20529

Nemusíte mít strach tady nepřijdu jen člověka vytocite .

Si tady pište o Bohu dál a sám
*31001* *18004*



| Předmět: RE:
23.06.26 11:41:55 | #20531 (1)

Pánbůh ví kolik máš v peněžence !



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 18:23:17 | #20539 (2)

*35239* Co do toho taháte peníze? *2386*




| Předmět: RE:
23.06.26 18:22:01 | #20538 (1)

*4511* Já nemám strach! Bůh mě ochraňuje i před Vámi. *34027*