zrovna jsem četl na jednom americkém filozoficko náboženském webu o
narození Ježíše
Marie Nazaretská je příkladem ženy, která prošla duševním i fyzickým
znásilněním a ponížením jako žena.
Bylo jí sděleno, že bude oplodněna Bohem; nebyla žádná volba, tedy nebyl
žádný souhlas, což by bylo znásilnění. Bůh se rozhodl že bude
oplodněna a ona nemohla říct ne. Byla vdaná za Josefa, ale nadržený Bůh
se o to nestaral a zneuctil manželství. Ale nejzajímavější,
nejsadističtější a nejskandálnější je, že v doktríně o Trojici jsou
Otec, Syn a Duch svatý jedno. Takže Ježíš v podobě Boha znásilnil svou
matku, porušil vztah svých rodičů a narodil se jako důsledek incestu tím,
že oplodnil svou vlastní matku.
MUHAHAHAHAHAHAH. tak to už je na mě taky moc