Marně už pár let přemýšlím, jak to ti komunisté dělali…
Žádný bezdomovec…
Žádná fetka…
Žádná nezaměstnanost…
Naprostá soběstačnost ve všem…
Zdravotnictví zdarma…
Bezpečno u ulicích…
Levné bydlení…
Čím to.
Marně už pár let přemýšlím, jak to ti komunisté dělali…
Žádný bezdomovec…
Žádná fetka…
Žádná nezaměstnanost…
Naprostá soběstačnost ve všem…
Zdravotnictví zdarma…
Bezpečno u ulicích…
Levné bydlení…
Čím to.
I kdyz komouši kradli bylo dobře kradli ale vše fungovalo /Ted je pravy kapitalismus a lidi chcou vic a vic penez) Vydrit z kuze lidi
To vedro zmáhá i mne! Nejhorší je, že
kdykoli jdu ven, vracím se celý zpocený! Navíc hodně dlouho trvá, než se
tělo doma potit přestane! 
Jsem tu ve sklepe uz druhy tyden a nez du spát si osprchuji nohy studenou vodou
Vy nevíte, co se tu dělo?
Kdo nepracoval, šel do vězení za
příživnictví.
Drogy lidé brali i tenkrát! Polykali
halucinogeny, čichali toluen, píchali si pervitin nebo morfin atd.
Soběstačnost byla zdánlivá, protože
hodně zboží bylo pouze v Tuzexu pro "vyvolené".
Zdravotnictví bylo bezplatné, to ano.
Bezpečno v ulicích nebylo, to ani
náhodou, nás zločinců tu nebylo málo!!!
Bydlení levné bylo, ale mzdy byly
nízké, a tak to ani jinak nešlo!