❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #20591

Zobrazit vše


| Předmět:
před 8 hodinami | #20591

Marně už pár let přemýšlím, jak to ti komunisté dělali…
Žádný bezdomovec…
Žádná fetka…
Žádná nezaměstnanost…
Naprostá soběstačnost ve všem…
Zdravotnictví zdarma…
Bezpečno u ulicích…
Levné bydlení…
Čím to.



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20592 (1)

asi se za komunistů víc modlili



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #20597 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #20601 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #20604 (4)

*34041* Hezké odpoledne, bratře! *34027*



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #20593 (1)

I kdyz komouši kradli bylo dobře kradli ale vše fungovalo /Ted je pravy kapitalismus a lidi chcou vic a vic penez) Vydrit z kuze lidi



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #20598 (2)

*30410* Bylo velmi snadné stát se zločincem!

Ale ta možnost je dnes také! *6578*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #20600 (3)

*6578* *6578* .
*7228* *12907* .uteč yemeji do sklepa *27179*
*12907* 40 stupňů *6578*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #20606 (4)

*560* *4191* To vedro zmáhá i mne! Nejhorší je, že kdykoli jdu ven, vracím se celý zpocený! Navíc hodně dlouho trvá, než se tělo doma potit přestane! *6940*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20617 (4)

Jsem tu ve sklepe uz druhy tyden a nez du spát si osprchuji nohy studenou vodou



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #20623 (5)
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #20596 (1)

*2386* Vy nevíte, co se tu dělo?

*17601* Kdo nepracoval, šel do vězení za příživnictví.
*30410* Drogy lidé brali i tenkrát! Polykali halucinogeny, čichali toluen, píchali si pervitin nebo morfin atd.
*14899* Soběstačnost byla zdánlivá, protože hodně zboží bylo pouze v Tuzexu pro "vyvolené".
*35060* Zdravotnictví bylo bezplatné, to ano.
*6578* Bezpečno v ulicích nebylo, to ani náhodou, nás zločinců tu nebylo málo!!!
*3868* Bydlení levné bylo, ale mzdy byly nízké, a tak to ani jinak nešlo!