Osud? 
Celý život pilně pracujete, abyste
měli alespoň průměrný důchod, a potom zjistíte, že flákači mají sice
důchod minimální, ale stát jim k tomu dává štědrou sociální podporu,
že jsou na tom lépe než Vy!!!

Osud? 
Celý život pilně pracujete, abyste
měli alespoň průměrný důchod, a potom zjistíte, že flákači mají sice
důchod minimální, ale stát jim k tomu dává štědrou sociální podporu,
že jsou na tom lépe než Vy!!!

Bylo by špatné, kdyby stát dotoval pouze
miliardáře a jimi zkorumpované politiky!!! 