O fotbale ani slovo, protože ti amatéři z přípravky si ani neumí
přihrát a dopadli přesně jak jsem čekal - poslední ve skupině a prohra s
Mexikem 3:0.
Ani tam neměli jezdit. Prošli náhodou a se štěstím a opět jen udělali
ostudu.
Chybí trenér motivátor - srdcař+ hlavní trenér typu V. Ježka či
Vengloše. Tihle idioti typu Koubek a předchozí, s těmi se nikam náš fotbal
nedostane.
A dnes jsem snědl půlku ledového salátu.
Druhou půlku mám ještě v kuchyni. 