❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #20747

Zobrazit vše


| Předmět: Už jsem byl na procházce.
před 17 hodinami | #20747

Už jsem byl na procházce! *3505*

Byl jsem venku asi hodinu a dnes mi to stačí. *560* *4191*



| Předmět: RE: Už jsem byl na procházce.
před 14 hodinami | #20753 (1)

No vidíš. A já dneska doma, ale zítra opět na stavbu, kde se ke všemu ještě topí, protože probíhá zkušební provoz podlahového vytápění, které jede na plný výkon. Končím kolem poledne, ale ono i to od rána stačí.



| Předmět: RE: RE: Už jsem byl na procházce.
před 13 hodinami | #20760 (2)

To musíš být krásné opálený a svalnatý )0



| Předmět: RE: RE: Už jsem byl na procházce.
před 9 hodinami | #20787 (2)

No já nevím, není zrovna vhodné počasí pro měření kvality podlahového vytápění! *9388*



| Předmět: RE: RE: RE: Už jsem byl na procházce.
před 9 hodinami | #20788 (3)

P.S. Nebo to "vytápění" slouží i k ochlazování místností hezky od podlahy? *12640*