Už jsem byl na procházce! 
Byl jsem venku asi hodinu a dnes mi to stačí.

No vidíš. A já dneska doma, ale zítra opět na stavbu, kde se ke všemu ještě topí, protože probíhá zkušební provoz podlahového vytápění, které jede na plný výkon. Končím kolem poledne, ale ono i to od rána stačí.
No já nevím, není zrovna vhodné počasí pro měření kvality
podlahového vytápění! 
P.S. Nebo to "vytápění" slouží i k ochlazování místností hezky od
podlahy? 