
Ted jsem na sebe vylil barel ledovy vody a jsem stastny
konecne neco pro zdravi
Já jsem si zase chvíli
pohověl ve vaně s vlažnou (možná spíš chladnou) vodou. 
by mě měl adoptovat a finančně podporovat
za pár tisíc měsíčně mu můžu říkat tati
to že mám v pokoji 32 C je jen má představa a psychický blok
je mi příjemně a chladně... horko se mi jen zdá
/už od mých pěti let nemám prachy/
protože je Pánbůh používá někde jinde na důležitější věci ? a tak
mi je rovnou ani nedává ?
Pan Donald Trump si nedá pokoj, dokud mu někdo
nevrazí pořádný pohlavek! 
Nebo dokud se nenajde lepší střelec než ten trouba minule, co mu jen udělal dírku pro náušnici.
Já mu spíš přeji, aby ho Bůh morálně
uzdravil, aby si uvědomil, co způsobil. 
No vidíš. A já dneska doma, ale zítra opět na stavbu, kde se ke všemu ještě topí, protože probíhá zkušební provoz podlahového vytápění, které jede na plný výkon. Končím kolem poledne, ale ono i to od rána stačí.
No já nevím, není zrovna vhodné počasí pro měření kvality
podlahového vytápění! 
P.S. Nebo to "vytápění" slouží i k ochlazování místností hezky od
podlahy? 