Přeji Vám DOBRÝ VEČER!

hlavně že ti sráčové z motoristů tvrdí že globální oteplování
neexistuje
a nebo že chladem umře ročně víc lidí než na horko
to už je morbidní debilita
Teorií je hodně, ale příčina je jasná!
Tou příčinou je naše chování. 
Pravdou je, že dříve podobná vedra přerušovaly bouřky, které
přinášely na chvíli ochlazení. 
všude stavíme betonový plachy obřích rozměrů takže horký vzduch
odežene každý mrak
místo lesů stavíme satelitní městečka, místo polí a luk benzinky
A PAK SE DIVÍME !
Chybí hlavně stromy! 
Plochy, které leží ladem, už mohly být dávno osázené stromy, které
lidé kdysi z chamtivosti vykáceli. 