❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #20847

Zobrazit vše


| Předmět: jdu si přečíst článek
před 4 hodinami | #20847

jak často by těhotná matka měla cítit pohyb dítěte v břiše
o tom jsem nikdy nepřemýšlel



| Předmět: RE: jdu si přečíst článek
před 3 hodinami | #20852 (1)
| Předmět: RE: RE: jdu si přečíst článek
před 3 hodinami | #20854 (2)

nikdy jsem nepřemýšlel o tom jestli se třeba dítě musí každý den několikrát pohnout v břiše



| Předmět: RE: RE: RE: jdu si přečíst článek
před 3 hodinami | #20861 (3)

*8164* To bude podle stáří. . .




| Předmět: RE: RE: RE: RE: jdu si přečíst článek
před 3 hodinami | #20863 (4)

tak je jasný že pětileté dítě se v břiše bude pohybovat víc než třeba půl roční



| Předmět: RE: jdu si přečíst článek
před 3 hodinami | #20855 (1)

To je od nátury toho dítěte :-).



| Předmět: RE: RE: jdu si přečíst článek
před 3 hodinami | #20858 (2)

celkově jsou děti v břiše hostitele divné
vlastně jsou to paraziti