❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

Zobrazení reakcí na příspěvek #20950

Zobrazit vše


| Předmět: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20950

o tom blábolu že větrák máte natočit do okna a ne na sebe
a že vzniká jakýsi podtlak a v místnosti se vám ochlazuje
až jednou budu mít větrák /ted nemám nic/ tak ho budu mít na sebe namířený
a ne že bude foukat někam do okna



| Předmět: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20955 (1)

Fungovat to může, ale pouze tehdy, je-li venku chladno a v místnosti je vedro! A nyní je venku vedro!!! *560* *4191*



| Předmět: RE: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20962 (2)

to je další věc proč říkám že to je blbost
pomalu vždycky je doma nižší teplota než venku
a ikdyby tak normání větrák z obchodu fakt neudělá podtlak



| Předmět: RE: RE: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20969 (3)

*33987* V TOM PRAVDU NEMÁTE. *4511*

*18404* Vyháníte-li vzduch ven, a to ventilátor dělá, musí být nahrazen jiným! (Ventilátor na Vás "fouká" vzduch a tím dochází k cirkulaci vzduchu. *10188*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: to je už třetí článek
před 7 hodinami | #20971 (4)

v tomhle horku by měl prý člověk pít horký rum
že to osvěží
vy pijete rum pravidelně tak byste mi mohl říct ..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: to je už třetí…
před 7 hodinami | #20975 (5)

*4502* Opakuji: "Já jsem abstinent!" *10582*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: to je už třetí…
před 7 hodinami | #20977 (6)

vím kam míříš
že rum není alkohol



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: to je už…
před 7 hodinami | #20978 (7)