Nezávidím Vám, myslíte-li si, že máte v sobě všechny pokřtěné lidi
a že současně jste v každém z nich Vy!!! 
Nezávidím Vám, myslíte-li si, že máte v sobě všechny pokřtěné lidi
a že současně jste v každém z nich Vy!!! 
Měla jsem na mysli zdejší křesťany visitor77, Jonatan1. + jitrnici, co
ti si ke mně dovolují to je už přespříliš.
Proč si myslíš že žiju špatně a hned mně kvůli tomu napadáš ?
Máte své diskuze! Budete-li tam vkládat smysluplné příspěvky, třeba
někoho zaujmou. 
Moje příspěvky jsou všechny smyslplné :-)
Že to není katechizmus ni tvoje konstrukce je věc druhá :-).