Dnes už budu doma! Chvílemi čtu odkaz
v notebooku s varováním před vysokými teplotami. A v mobilu mi jedna
aplikace ukazuje 36 stupňů! (Teploměr na lodžii vystoupal ale pouze na 35
stupňů!) 
Dnes už budu doma! Chvílemi čtu odkaz
v notebooku s varováním před vysokými teplotami. A v mobilu mi jedna
aplikace ukazuje 36 stupňů! (Teploměr na lodžii vystoupal ale pouze na 35
stupňů!) 
Dnes jsem šel na procházku asi v půl
páté - to bylo ještě snesitelně! Ale vrátil jsem se domů až v devět a
to už bylo vedro! 
Boží ráj bude tady na této planetě! A
JÁ PŘEJI MILOST BOŽÍ LIDEM VŠEM. 
O fotbale ani slovo, protože ti amatéři z přípravky si ani neumí
přihrát a dopadli přesně jak jsem čekal - poslední ve skupině a prohra s
Mexikem 3:0.
Ani tam neměli jezdit. Prošli náhodou a se štěstím a opět jen udělali
ostudu.
Chybí trenér motivátor - srdcař+ hlavní trenér typu V. Ježka či
Vengloše. Tihle idioti typu Koubek a předchozí, s těmi se nikam náš fotbal
nedostane.
A dnes jsem snědl půlku ledového salátu.
Druhou půlku mám ještě v kuchyni. 