❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: Dnes už budu doma!
před 5 hodinami | #20702

*12216* Dnes už budu doma! Chvílemi čtu odkaz v notebooku s varováním před vysokými teplotami. A v mobilu mi jedna aplikace ukazuje 36 stupňů! (Teploměr na lodžii vystoupal ale pouze na 35 stupňů!) *2351*



| Předmět: RE: Dnes už budu doma!
před 5 hodinami | #20703 (1)

*8164* V tom horku nesmím zbytečně zatěžovat své srdce! *19783* *3408*



| Předmět: RE: RE: Dnes už budu doma!
před 5 hodinami | #20704 (2)

*3408* *19783* Pitný režim dodržuji - o to se stará Bůh! *19783* *3408*



| Předmět: RE: Dnes už budu doma!
před 4 hodinami | #20709 (1)

*6578* *2351* *34713*
Nevychazej ven je tam vztekly Slunečník *27179* *2618*



| Předmět: RE: RE: Dnes už budu doma!
před 4 hodinami | #20710 (2)
| Předmět: Přeji Vám hezký den!
před 6 hodinami | #20692

*17601* Přeji Vám hezký den! *10188*



| Předmět: RE: Přeji Vám hezký den!
před 6 hodinami | #20693 (1)

*13845* Dnes jsem šel na procházku asi v půl páté - to bylo ještě snesitelně! Ale vrátil jsem se domů až v devět a to už bylo vedro! *13842*



| Předmět: RE: RE: Přeji Vám hezký den!
před 6 hodinami | #20699 (2)

*33991* Ale na koupališti musí být nádherně! *3325*



| Předmět: RE: RE: RE: Přeji Vám hezký den!
před 6 hodinami | #20700 (3)

*7228* *32824* *5851* Má být tropický víkend. . . *32824* *5851*



| Předmět:
před 6 hodinami | #20690
| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #20701 (1)
| Předmět:
před 7 hodinami | #20689

Žárlivec (†70) z Ostravy postřelil manželku: Seděl za smrt první ženy!



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #20691 (1)

*35060* Manželství se vždy nevyvede! *30410*



| Předmět: žádný buzny
před 21 hodinami | #20688

ani homoklády
V NEBI NEBUDOU !!!!!!!!



| Předmět: RE: žádný buzny
před 6 hodinami | #20694 (1)

*787* Boží ráj bude tady na této planetě! A JÁ PŘEJI MILOST BOŽÍ LIDEM VŠEM. *17063*



| Předmět: v nebi budeme
před 22 hodinami | #20687
| Předmět: RE: v nebi budeme
před 6 hodinami | #20695 (1)

*35060* JE VIDĚT, ŽE VŮBEC NETUŠÍTE, CO SE BUDE DÍT. *22640*




| Předmět: s žádnýma židama ani pánbíčkářema
před 22 hodinami | #20686

v nebíčku teda nebudu !



| Předmět: RE: s žádnýma židama ani pánbíčkářema
před 6 hodinami | #20696 (1)

*2* *2* *2* Ani Vy o své budoucnosti nerozhodujete! *34069*




| Předmět:
před 22 hodinami | #20684
| Předmět: RE:
před 22 hodinami | #20685 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #20698 (2)
| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #20697 (1)

*18404* Zatím asi sněžit nebude. . . *6761*




| Předmět: Boží milosrdenství je věčné!
před 23 hodinami | #20681

*8164* "Boží milosrdenství je věčné!"



| Předmět: RE: Boží milosrdenství je věčné!
před 23 hodinami | #20682 (1)

*34031* "A věčná je i Boží spravedlnost!"



| Předmět: RE: RE: Boží milosrdenství je věčné!
před 23 hodinami | #20683 (2)

*12694* *15154* *22971* *15154* *12694* "Díky Bohu, že je tomu tak!"




| Předmět:
25.06.26 15:30:46 | #20674
| Předmět: RE:
25.06.26 16:50:29 | #20675 (1)

O fotbale ani slovo, protože ti amatéři z přípravky si ani neumí přihrát a dopadli přesně jak jsem čekal - poslední ve skupině a prohra s Mexikem 3:0.
Ani tam neměli jezdit. Prošli náhodou a se štěstím a opět jen udělali ostudu.
Chybí trenér motivátor - srdcař+ hlavní trenér typu V. Ježka či Vengloše. Tihle idioti typu Koubek a předchozí, s těmi se nikam náš fotbal nedostane.



| Předmět: RE: RE:
před 23 hodinami | #20677 (2)

*12694* Díky Bohu, že v Česku zastavil to fotbalové šílenství! *33770*



| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #20676 (1)

*33792* Já se hezky a střízlivě mám! A chci věřit, že nejsem sám. *34027*



| Předmět: RE: RE:
před 23 hodinami | #20680 (2)

*10867* A dnes jsem snědl půlku ledového salátu. Druhou půlku mám ještě v kuchyni. *34047*