❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět:
před 2 hodinami | #21054
| Předmět: RE:
před hodinou | #21055 (1)

obávám se že pršet bude až koncem srpna



| Předmět: RE: RE:
před hodinou | #21056 (2)

Ty si z Nás děláš srandu co ?
Pršet bude u Vás už zítra Čechy ,Ostrava středa ,obávám se následků bouřek .



| Předmět:
před 2 hodinami | #21053

Zvířátka v lesích mají zúžen ,lesy uhynou kytky ,bože dej Nám déšť. *16580*



| Předmět:
před 2 hodinami | #21052

Teplo je úplně všude El Nino



| Předmět:
před 2 hodinami | #21051

Housenko, proč si nekoupíš větrák však to není drahý jsou akce
Já to tady nemam kde dat ,maly tady s odvlhčovač tady mám.atd .




| Předmět:
před 3 hodinami | #21050

Zachvili budou hořet lesy ..Nemám už ráda léto.
Jak se tady máte ?




| Předmět:
před 3 hodinami | #21049

*33655* a taky človíčkovi .



| Předmět:
před 3 hodinami | #21047

Nechápu ,jakto ,že mám mám ve vlhkým zimním bytě teď 30stupnu na chcipnuti ,prý nějaký mosty špatně udělali v zimě zima v létě moc teplo



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #21048 (1)

Zárubně dveří oteplení



| Předmět: VÍC LIDÍ
před 4 hodinami | #21043
| Předmět: RE: VÍC LIDÍ
před 4 hodinami | #21044 (1)

Když je hodně lidí pohromadě, snít se nedá.



| Předmět: RE: RE: VÍC LIDÍ
před 4 hodinami | #21045 (2)

když je hodně lidí tak se dá vybrat koho sníme



| Předmět: RE: RE: RE: VÍC LIDÍ
před 3 hodinami | #21046 (3)

Někoho libovyho v tomhle vedru.



| Předmět: jdu zavřít dveře
před 4 hodinami | #21040

to by se takhle zbytečně vyvrzalo spousta tepla !



| Předmět: RE: jdu zavřít dveře
před 4 hodinami | #21041 (1)

Šetříš teplo na zimu?



| Předmět: RE: RE: jdu zavřít dveře
před 4 hodinami | #21042 (2)

když je něco zadarmo tak se s tím nesmí plýtvat



| Předmět:
před 4 hodinami | #21032

PaneHousenka do mrazaku jedine