
Ty si z Nás děláš srandu co ?
Pršet bude u Vás už zítra Čechy ,Ostrava středa ,obávám se následků
bouřek .
Housenko, proč si nekoupíš větrák však to není drahý jsou akce
Já to tady nemam kde dat ,maly tady s odvlhčovač tady mám.atd .
Nechápu ,jakto ,že mám mám ve vlhkým zimním bytě teď 30stupnu na chcipnuti ,prý nějaký mosty špatně udělali v zimě zima v létě moc teplo