❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět:
před 2 hodinami | #20570

Politiky buh nezajima a jak se maji dobře.Spousta lidem se daři i bez boha. A spousta lidi zije s bohem a k zivotu ho potrebuji.Pravda je takova ze svět uz nikdy dobry nebude. Kdyby pŕisla katastrofa přežiji to politici a bohati a zlí lidé .Na zemi je totiž zlo



| Předmět: BŮH JE NAŠÍM MILOSRDNÝM OCHRÁNCEM.
před 2 hodinami | #20567

*4585* "BŮH STVOŘITEL, OTEC, PÁN A SPASITEL NÁŠ JE NAŠÍM OCHRÁNCEM."



| Předmět: RE: BŮH JE NAŠÍM MILOSRDNÝM OCHRÁNCEM.
před 2 hodinami | #20568 (1)

*22063* "P.S. MILUJÍCÍM OCHRÁNCEM, ZDŮRAZŇUJI."



| Předmět: RE: RE: BŮH JE NAŠÍM MILOSRDNÝM…
před 2 hodinami | #20569 (2)
| Předmět: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
před 3 hodinami | #20560

*12694* "JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT."



| Předmět: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
před 3 hodinami | #20561 (1)

*6578* Spoléhat se na NATO je stejné, jako spoléhat se na Satana s démony!!! *6578*



| Předmět: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
před 3 hodinami | #20562 (2)

*6578* Stejně tak není spolehnutí na vládnoucí kapitalisty, politiky a církevní hodnostáře!!! *10736*



| Předmět: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
před 3 hodinami | #20563 (1)

*12694* *4437* *12694* "Opakuji, jen Bůh může Česko ochránit před Putinem nebo Trumpem!"



| Předmět: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
před 3 hodinami | #20564 (2)

*12694* *4437* *12694* "A jen Bůh může obyvatele Česka současně ochránit před vládnoucími chamtivými kapitalisty, politiky a církevními hodnostáři."



| Předmět: RE: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO OCHRÁNIT!
před 3 hodinami | #20565 (3)

*3456* *14899* *3456* Kdo ale Bohu Stvořiteli, Otci, Pánu a Spasiteli lidstva v Česku důvěřuje? *35060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: JEN BŮH MŮŽE ČESKO…
před 3 hodinami | #20566 (4)

*2386* Kdo má v Česku celou lásku a svatou úctu k Bohu Stvořiteli a Otci lidstva? Kdo? *3456*



| Předmět: ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . .
před 3 hodinami | #20557

*12694* "ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . ."



| Předmět: RE: ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . .
před 3 hodinami | #20558 (1)

*4507* V červenci má být summit NATO v turecké Ankaře a pan Petr Pavel tam chce jet! Otázkou je, proč tam tedy nejede a místo toho žaluje jako ubohý žalobníček? Může tam jet sám, jako jezdí i jinam! Nebo nemá peníze na cestu? *2386*



| Předmět: RE: RE: ŽIJME, MILUJME, ODPOUŠTĚJME. . .
před 3 hodinami | #20559 (2)

*4507* Členství v NATO stejně Česko neochrání, a tak nevím, proč se tam chce pan Petr Pavel ztrapňovat? *2386*



| Předmět: ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"!
před 3 hodinami | #20553

*33792* ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"! *33792*



| Předmět: RE: ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"!
před 3 hodinami | #20554 (1)

*13845* JÁ OSOBNĚ BOHA VĚTŠINOU NAZÝVÁM ŽIVÝM BOHEM NEBO BOHEM IZRAELE NEBO BOHEM STVOŘITELEM, OTCEM, PÁNEM A SPASITELEM LIDSTVA NEBO NAŠÍM PANOVNÍKEM. *33792*



| Předmět: RE: RE: ANO, BŮH JE JEDEN "JEDNOJEDINÝ"!
před 3 hodinami | #20555 (2)

*13842* BŮH JE NAŠÍM MILOVANÝM NEBESKÝM TATÍNKEM. *34027*



| Předmět: RE: RE: RE: ANO, BŮH JE JEDEN …
před 3 hodinami | #20556 (3)

*33792* "VLASTNÍM MILOVANÝM TATÍNKEM, UPŘESŇUJI."



| Předmět: Já jsem zde velmi neoblíbený!
před 4 hodinami | #20543

*30410* Já jsem na "chatujme.cz" velmi neoblíbený, ale Bůh miluje i mne, a tak mi to nevadí. LIDSKÁ NENÁVIST A ZÁŠŤ MI UBLÍŽIT NEMŮŽE. Navíc lidem láskyplně odpouštím. . . *34027*



| Předmět: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
před 4 hodinami | #20544 (1)

*8164* "V MÉM SRDCI ŽIJE LÁSKA!"



| Předmět: RE: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
před 4 hodinami | #20545 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: Já jsem zde velmi…
před 4 hodinami | #20546 (3)

*12694* *30457* *12694* "PŘEJI TEN BOŽÍ DAR LIDEM VŠEM."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Já jsem zde velmi…
před 4 hodinami | #20547 (4)

*12694* *34089* *12694* "A věřím tomu, že jednou všichni lidé láskyplní budou!"



| Předmět: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
před 4 hodinami | #20548 (1)

*33792* "ANO, DĚKUJI BOHU STVOŘITELI A OTCI SVÉMU MILOVANÉMU, ŽE LIDEM ODPOUŠTÍM."




| Předmět: RE: RE: Já jsem zde velmi neoblíbený!
před 4 hodinami | #20549 (2)
| Předmět: tak tohle už je demagogie
před 6 hodinami | #20534

zrovna jsem četl na jednom americkém filozoficko náboženském webu o narození Ježíše
Marie Nazaretská je příkladem ženy, která prošla duševním i fyzickým znásilněním a ponížením jako žena.
Bylo jí sděleno, že bude oplodněna Bohem; nebyla žádná volba, tedy nebyl žádný souhlas, což by bylo znásilnění. Bůh se rozhodl že bude oplodněna a ona nemohla říct ne. Byla vdaná za Josefa, ale nadržený Bůh se o to nestaral a zneuctil manželství. Ale nejzajímavější, nejsadističtější a nejskandálnější je, že v doktríně o Trojici jsou Otec, Syn a Duch svatý jedno. Takže Ježíš v podobě Boha znásilnil svou matku, porušil vztah svých rodičů a narodil se jako důsledek incestu tím, že oplodnil svou vlastní matku.
MUHAHAHAHAHAHAH. tak to už je na mě taky moc



| Předmět: RE: tak tohle už je demagogie
před 4 hodinami | #20542 (1)

*35239* *34017* *35239* CO BYLO, BYLO - PRAVDU ZNÁ POUZE BŮH STVOŘITEL A OTEC NÁŠ!



| Předmět: RE: tak tohle už je demagogie
před 3 hodinami | #20550 (1)

*34027* Vzkříšený Ježíš je velmi hodným a láskyplným člověkem! Je jedním z nás všech lidí! ANO, JE NAŠÍM VLASTNÍM BRATREM PŘED BOHEM. A to, že mnozí pokřtění lidé jméno Ježíše zneužívají, je věc jiná! *30410*



| Předmět: RE: tak tohle už je demagogie
před 3 hodinami | #20552 (1)

*33792* "BŮH JE JEDEN - NENÍ TVOŘEN TŘEMI OSOBAMI, JAK SE MNOZÍ LIDÉ OBELHÁVAJÍ."



| Předmět:
před 9 hodinami | #20533

Z čeho vznikají ty nádory, to by si měl každý přečíst a hlavně zpomalit v této době, peníze nejsou na prvním místě, to si lidé uvědomte…. ZdravI



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #20541 (1)

*35060* Pravdou je, že toužíme být zdravými lidmi. ALE PRO NĚKOHO JSOU PRÝ PENÍZE DŮLEŽITÉ. *4037*



| Předmět: pamatujete na tu pasáž z Bible
před 10 hodinami | #20532

myslím že z Nového zákona
jak Ježíš říká : nebojte se o mně, bojte se o mé nepřátele
protože já mám brokovnici ?!



| Předmět: RE: pamatujete na tu pasáž z Bible
před 4 hodinami | #20540 (1)

*2* *2* *2* Vy jste ale humorný člověk! *2* *2* *2*



| Předmět:
před 12 hodinami | #20529

Nemusíte mít strach tady nepřijdu jen člověka vytocite .

Si tady pište o Bohu dál a sám
*31001* *18004*



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #20531 (1)

Pánbůh ví kolik máš v peněžence !



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #20539 (2)

*35239* Co do toho taháte peníze? *2386*



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #20538 (1)

*4511* Já nemám strach! Bůh mě ochraňuje i před Vámi. *34027*