❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět:
před 12 hodinami | #20761
| Předmět: RE:
před 10 hodinami | #20762 (1)
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20777 (1)

*33664* Zdravím Vás, Bohem milovaná Ivetko! *5519*



| Předmět:
před 12 hodinami | #20759

Ted jsem na sebe vylil barel ledovy vody a jsem stastny *32528* konecne neco pro zdravi



| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20778 (1)

*33987* Já jsem si zase chvíli pohověl ve vaně s vlažnou (možná spíš chladnou) vodou. *1110*



| Předmět:
před 12 hodinami | #20758
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20779 (1)
| Předmět:
před 12 hodinami | #20757
| Předmět: RE:
před 8 hodinami | #20780 (1)

| Předmět: myslím že by pan synboha
před 13 hodinami | #20756

by mě měl adoptovat a finančně podporovat
za pár tisíc měsíčně mu můžu říkat tati



| Předmět: RE: myslím že by pan synboha
před 8 hodinami | #20781 (1)

*4511* To nemohu, jsem stále pouze dítě Boží. (Človíček!)




| Předmět: NIC JAKO HORKO NEEXISTUJE
před 13 hodinami | #20755

to že mám v pokoji 32 C je jen má představa a psychický blok
je mi příjemně a chladně... horko se mi jen zdá



| Předmět: RE: NIC JAKO HORKO NEEXISTUJE
před 8 hodinami | #20782 (1)
| Předmět: myslíte že věčně nemám peníze
před 15 hodinami | #20750

/už od mých pěti let nemám prachy/
protože je Pánbůh používá někde jinde na důležitější věci ? a tak mi je rovnou ani nedává ?



| Předmět: RE: myslíte že věčně nemám peníze
před 13 hodinami | #20751 (1)
| Předmět: RE: RE: myslíte že věčně nemám peníze
před 13 hodinami | #20754 (2)

a za co mám kupovat cigára a levný alkohol ?



| Předmět: RE: RE: RE: myslíte že věčně nemám…
před 8 hodinami | #20785 (3)

*35239* A kdo nebo co Vás k tomu nutí? *14899*



| Předmět: RE: RE: myslíte že věčně nemám peníze
před 8 hodinami | #20784 (2)
| Předmět: RE: myslíte že věčně nemám peníze
před 8 hodinami | #20783 (1)

*34041* Jste tedy šťastným člověkem! *2212*



| Předmět: USA + ÍRÁN
před 16 hodinami | #20748

*6578* USA + ÍRÁN *6578*

*34005* UŽ SE ZASE VÁLČÍ. . . *34005*



| Předmět: RE: USA + ÍRÁN
před 16 hodinami | #20749 (1)

*35060* Pan Donald Trump si nedá pokoj, dokud mu někdo nevrazí pořádný pohlavek! *34003*



| Předmět: RE: RE: USA + ÍRÁN
před 13 hodinami | #20752 (2)

Nebo dokud se nenajde lepší střelec než ten trouba minule, co mu jen udělal dírku pro náušnici.



| Předmět: RE: RE: RE: USA + ÍRÁN
před 8 hodinami | #20786 (3)

*22971* Já mu spíš přeji, aby ho Bůh morálně uzdravil, aby si uvědomil, co způsobil. *5671*



| Předmět: Už jsem byl na procházce.
před 16 hodinami | #20747

Už jsem byl na procházce! *3505*

Byl jsem venku asi hodinu a dnes mi to stačí. *560* *4191*



| Předmět: RE: Už jsem byl na procházce.
před 13 hodinami | #20753 (1)

No vidíš. A já dneska doma, ale zítra opět na stavbu, kde se ke všemu ještě topí, protože probíhá zkušební provoz podlahového vytápění, které jede na plný výkon. Končím kolem poledne, ale ono i to od rána stačí.



| Předmět: RE: RE: Už jsem byl na procházce.
před 12 hodinami | #20760 (2)

To musíš být krásné opálený a svalnatý )0



| Předmět: RE: RE: Už jsem byl na procházce.
před 8 hodinami | #20787 (2)

No já nevím, není zrovna vhodné počasí pro měření kvality podlahového vytápění! *9388*



| Předmět: RE: RE: RE: Už jsem byl na procházce.
před 8 hodinami | #20788 (3)

P.S. Nebo to "vytápění" slouží i k ochlazování místností hezky od podlahy? *12640*



| Předmět: DOBRÉ RÁNO!
před 16 hodinami | #20746

*32830* DOBRÉ RÁNO, BOHU MILÍ BRATŘI A BOHU MILÉ SESTRY! *34041*