chápu že se láska neprojevuje nenávistí.
ale jak to láskyplné projevování vypadá konkrétně?

chápu že se láska neprojevuje nenávistí.
ale jak to láskyplné projevování vypadá konkrétně?

O tom by se láskyplně dalo debatovat spousty časových nenavistnych hodin....