A co jste vymysleli vy dva katolíci, Ty a visitor77, o čem to tu je tento
celý strom ?
O ovoci ?

Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.


