Slovák by si v českých diskuzích takovéto věci dovolovat neměl?
A jako křesťan katolík to už vůbec ne :-).
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.
