A že nenapomeš visitora :-)
To on mně tady napadl a znevažoval a vymýšlel si lži a pomluvy o
mně!!!
Od takových darebáků klidně že i ban :-).
Selena je od Vás dvou dobrý člověk.
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.
