Zase si mě bereš do huby babo demonska 
Mě na diskuzích neblokuji narozdil od tebe.
Všude vnucujes tvou demonskou víru a pak svádís své pletky s ďáblem na
druhé 
Daleko agresivnější jses ty a ty tvé žvásty o mě.
Tak se hod do klidu a parazituj si na tvé bohové která tě tahá za nohu 
Lezes všude a tvé demonske nebiblicke hlody jsou už obtěžující






