Dnes máme, díky Bohu, opět nádherný
den! 

Znáte sektu ze slovenského Škriavnika? Podle jejich prorokování Panna Maria vzhlíží k Rusku, jaký to je křesťanský stát. Rusko je doslova batoh Panenky Marie, který brzy bude ve válce s odpadlou Evropou, nad kterou vyhraje. Nedávno mi donesl můj kamarád kostelník jejich časopis. Furt chtějí peníze, což najdete i na jejich webu hned v úvodu:
Tak že hledí na Rusko podobně jako ty s tvými kámoškami - komunistkami z tvého Pokecu.
tvůrce ikon se těm ikonám neklaní neb je to jejich práce je vytvořit většinou na zakázku, tak že ne nějaké uctívání modl nemá čas :-) už prestaňte tárať, tým smajlíkom na konci vždy potvrdzujete, ako tárate!...tieto vaše táraniny a hlúpost sa nedajú čítať, nemáte čo hľadať na týchto fórach, nič rozumné, nič múdre, len samé táraniny non stop!...
To asi usuzuješ podle sebe: "nič rozumné, nič múdre, len samé táraniny non stop"
Tě to musí štvát že nepodporuji modloslužbu tvoji církve :-)
A rozkazuj si někde tam v té tvoji církvi, v diskuzích kde nejsi správcem
nemáš na něco takového nárok :-)
vaše protivné a hlúpe príspevky si nechte pre seba, nie sme na to zvedaví...poproste Boha (aj keď ste ateistka) o trochu múdrosti a dar rozlišovania....
To že jsem od ateizmu ještě nikam nekonvertovala mně nevyřazuje z řad
věřících :-)
Ono ani není konvertovat kam :-)
z ateizmu sa nedá konvertovať, vzdelajte sa!...leziete príspevkami na nervy, vyhľadávate fóra, kde vás ešte tolerujú, lebo vás už z niektorých fór postupne vyhadzujú - lebo len tárate, nerozlišujete, je vám jedno, či vaším príspevkom niekoho urazíte alebo nie, nerozlišujete, nemáte rozum pre rozlišovanie, nemáte pokoru, lebo múdry človek si prečíta napísaný príspevok, kým niečo ho odklikne, aby iného neurazil...proste protivné, hlúpe, nič rozumné...a vy tkamer denne urážate katolícku cirkev!
Konverze ateisty k náboženství je fascinující psychologický a spirituální proces. Obvykle nezačíná náhlým osvícením, ale spíše postupným hledáním smyslu, racionálními úvahami nebo hlubokou životní zkušeností..
kopírované z AI....vy fakt nedokážete niečo vymyslieť vlastnou hlavou? prečo tu tým otravujete?
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: "použito slovo "hloupá hlava" což je urážka diskutujícího"((Smazáno: 23.06.2026 21:58:30))
přestaň napadat diskutující a soustřeď se na jejich odpovědi jinak
dostaneš bán. 
A že nenapomeš visitora :-)
To on mně tady napadl a znevažoval a vymýšlel si lži a pomluvy o
mně!!!
Od takových darebáků klidně že i ban :-).
Selena je od Vás dvou dobrý člověk.
VISITOR JE SLUŠNÝ ČLOVĚK A NIKOHO SPROSTĚ NENAPADÁ I KDYŽ MÁ OPAČNÝ NÁZOR JAKO TY. tALŽE SE DRŽ PRAVIDEL cHATUJME A NEMÁM S TEBOU PROBLÉM
Ale napadá jsou toho plné diskuze, věnuje se tomu už asi 15 let, nikdy nic k věci jenom urážky a znevažování, to jest dehonestace moji osoby..
Nic sprostého ti neříká, vůbec ho nezajímáš. On jen nesnáší hlupáky a tupé lidi.
A nemá náhodou milovat i hlupáky a i tupé lidi ?
Ale to ani jedno nejsem :-).
Ja nic proti AI nemám :-).
Rozumně to Visitorovi vysvěttlila jak se věci mají :-).
mě nezajímá co máš nebo nemáš proti AI.
Ale tobě zakazuji ji zde používat OK? 
No a tak co si myslíš o tom že od ateizmu se nedá konvertovat jak psal visitor :-)
je to dost problémové slovo protože ateizmus není žádné náboženství, ale konverze k víře v Boha tu probíhá. A konverze je přechod z jednoho stavu do druhého.
A co jste vymysleli vy dva katolíci, Ty a visitor77, o čem to tu je tento
celý strom ?
O ovoci ?

Bible mi dala Poznání v Duchu :-)
Ale vy dva katolíci tu pravdu z Bible ne a nemůžete ji unést :-)

problém je, že tu Bibli si vykládáš jak se ti to hodí
Takže toho Ducha nemáš.
Co se týče visitora ten dělá něco podobného jako ty, ale v menší
míře.
To sotva když se mi před 40 lety zjevil v podobě slunce a odlomil mi z
něho a dal pojíst se slovy: Na najez se moji lásky.
A potom mně vodil Biblí ..

To se takto projevují posedlí katolíci, tak jako ty a jitrnice a visitor77
:-).
Nic o lásce, jen o nenávisti, tak jako ti pánové na S o kterých mluvíte,
píšete a máte i jejich obrázky po ruce, jo ještě Mělnický ten taky
:-).
Jde to z Vás - protože je to ve Vás, mluví to skrze Vás, jde to přes vaše
klávesnice z vašich srdcí a z vašich myslí a z vašich hlav :-).
Ovládá Vás to - sloužíte tomu, je to tu s Vámi Peklo :-).
Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: "Použito slovo "blázen" což je hrubá urážka diskutujícího"((Smazáno: 23.06.2026 22:01:16))
visitor77:
"z ateizmu sa nedá konvertovať"

Ja: z ateizmu sa dá konvertovať a nebo dokonce musí !!!!!!
Postupně mně vyhazuješ akorád Ty a v jiných diskuzích mně atakuješ takovýmto zcela nesmyslným způsobem :-)
Slovák by si v českých diskuzích takovéto věci dovolovat neměl?
A jako křesťan katolík to už vůbec ne :-).
Přeci když jsem četla Bibli tak jsme příbuzní a nebo měli by jsme být :-).
Pochop ale že češi slovákům do ničeho nevrtají ale u nás slovák Babiš i tvůj zdejší kolega V. do všeho :-)
Proč ty dřív nepřemýšlíš než takovéto věci co do diskuzí
odklilneš ?
Je to od Tebe imrvere jenom samá ubohá sprostota a nelidskost.
J 14:1
„Ať se vaše srdce nechvěje. Věříte v Boha, věřte i ve mne. 2V domě
mého Otce jsou mnohé příbytky. Kdyby nebyly, řekl bych vám to. Neboť vám
jdu připravit místo. 3A odejdu-li a připravím vám místo, opět přijdu a
vezmu vás k sobě, abyste i vy byli tam, kde jsem já. 
O tom nerozhoduješ Ty :-)
Všeobecně se má za to že .. nebudu to sem psát - neb by jsi se opět jenom
čertil :-)
o tom že jste satanova církev jsem nerozhodl já , píši jen co jste ve
skutečnosti a ten Ježíš to ti vnuknul taky satan
jako zástěrka
Ta "církev" tam vznikla kvůli zdejšímu nicku jitrnice, proto že tu byl ke mně až nepříčetně agresivní..
Zase si mě bereš do huby babo demonska 
Mě na diskuzích neblokuji narozdil od tebe.
Všude vnucujes tvou demonskou víru a pak svádís své pletky s ďáblem na
druhé 
Daleko agresivnější jses ty a ty tvé žvásty o mě.
Tak se hod do klidu a parazituj si na tvé bohové která tě tahá za nohu 
Lezes všude a tvé demonske nebiblicke hlody jsou už obtěžující

Ano musela jsem tě na čas i zablokovat protože jsi nepříčetně zlý
člověk což je vidět i na tomto tvém příspěvku ale v současné době
nikoho neblokuji.
To vy katolíci to máte asi tak že se takto chováte.
Jaký katolíci
?
Já se k žádnému náboženství nehlásím 
Koukám že máš asi upal 

Jdi si ty ďábelské hlody hlásat na nádraží jses trapná jako farizeove
kteří tak mistrně prekrucovali písmo 
Hanba 
Ale pokřtěný katolík jsi :-)
To asi manželka tě do kostela nepouští :-).

To si vzala kde?
Pokřtěny katolík?
Navíc tu hlasas kraviny neměla bys tolik toho piva konzumovat 
Je to s tebou špatné 
Ani videa od bratra Nešpora nepomohli

A proč by Ti jinak vadilo Slovo Boží z Bible ?

Si myslíš že si přehrávám videa které někde vložíš ?
To si ted moc fandíš :-).
které upravujes k tvému obrazu tím ses tady už
proflaknuta
Manipulace a ďábelské nauky .
Snažíš se všude prosazovat nebiblicke výkaly.
Když jses konfrontovana s biblí tak stáhneš ocas a nedokážeš
odpovědět.
A záměrně druhé provokujes 
Tvé slovo boží není z Boha ani Krista pochází z ďábla

Je to úmyslné zneucteni a špinění Božích měřítek.
Jak Ježíš jasně řekl v čase konce bude takových lži vykladadacu mnoho

Ježíš varuje že hned po něm přijdou ti co budou svádět v Matouši 24 a stalo se :-).
MT 15,11 Člověka nešpiní to, co mu vchází do úst, ale to, co mu z úst vychází.“
A toto se naplňuje:
Mt 5,11 Blaze vám, když vám budou zlořečit a pronásledovat vás a šířit
o vás všelijaké zlé a lživé řeči kvůli mně. 
pro tebe platí z Bible tento verš:
2 petrův 3,16
16Mluvil tak o tom ve všech svých listech. Některá místa jsou v nich
těžko srozumitelná a neučení a neutvrzení lidé je překrucují, jako i
ostatní Písmo, k vlastní záhubě.
Jsi neučený člověk.
Překlad Slova Božího do rodu ženského není nic závadného jenom je to
pro ženy víc autentické a tím je to i Bohulibé :-)
Je o tom v evangeliích :
Ř 12,1 Vybízím vás, bratří/sestry, pro Boží milosrdenství, abyste sami
sebe přinášeli jako živou, svatou, Bohu milou oběť; to ať je vaše pravá
bohoslužba.

(opravdu nevím proč proti tomu tak běsníte ty a jitrnice a V77 a mělnický,
no asi jste posedlí, co taky jiného, jo a nepřející, není ve vás lásky k
bližním)
ty jako ateistka která Bibli nerozumí nemáš předělávat texty podle
feministické ideologie. Falšovat Bible se nesmí

To právě že jako ateistka nezblbnutá falešnými učeními o Bohu jsem mohla vnímat Bibli tak jak je a jenom tomu chyběl ženský rod, neb nejsem bratr :-)
ty si přizpůsobuješ texty Bible svým nápadům, podobně jako
Jehovisti.
Takže Duch v tobě není ani pravda v tobě není.
Biblí se ti nedá dokázat tvoje lží, protože Bibli nepovažuješ za Boží
slovo, ale za knihu, kde si lže každý jak chce. 
To právě že jsem se dočetla v Bibli že Boha máme uctívat v Duchu a v Pravdě (Jan4:24) a pro mně je pravdivý rod ženský :-).
Tak proto jsi založila na FB diskuzní skupinu:
"Ježíšova církev svobodných seniorek"
To je název jak z ústavu pro duševně choré 
Inspirovali mně Svobodní zednáři, ženy přeci nezedničí a seniorek je nejvíc :-)
A zapomněl jsi šmajlíka na konci toho názvu je šmajlík, takovýto: :-)
To svědčí o tom, že ta tvoje církev je satANISTICKÁ
protože toto by Ježíš nikdy
neudělal.
Ale jo tak to chodí, nechali jste upálit Jan Husa a vzniklo tím jenom víc církví, tak to je, o tom je Kristovo náboženství:-)
Kristovo náboženství je o tom, že budou lidé v jeho církvi.
Ne
že budou zakládat na FB ptákoviny a budou
lhát o tom, že je to dokonce nějaká církev.

Jenom že řekl:
Mt 18,20 Neboť kdekoliv se shromáždí dva nebo tři v mém jménu, tam jsem
já uprostřed nich.
A kdekoliv to je i FB i Chatujme.cz :-)
Ježíš to tam ochraňuje, proto je v názvu na Prvním místě a seniorky jsou vždy na tom posledním :-)
Ježíšova nevěsta je církev :-)
A seniorek máte v kostelech vy nejvíc :-).
Tak že jsi sám proti sobě :-).
O čem to blábolíš jednak jich není nejvíc, ale nezaložili satANISTICKOU ODNOŽ CÍRKVE JAKO TY
To je jenom problém ve tvoji hlavě :-)
Ty tak to vidíš protože ten pán na S v Tobě sídlí ..
máš být v církvě Ježíšově ne vnějakejch zblblejch seniorkách kde diskutuješ sama se sebou to je sranda. Navíc nejste žádný církev
To se ti řekne, k modlářům jít nemohu a o trojjediném Bohu jsem se v Bibli nedočetla tak že mám jinou víru :-)
A nejsem tam sama je nás tam deset a naposledy tam reagoval Pavel Strejček, tak že jenom úmyslně hanobíš, co se taky jiného dá od katolíků čekat :-).
O trochu múdrosti a dar rozlišovania si požádej ty neb tobě to evidentně chybí :-)
A to je to že modloslužebníci úctu ni lásku k lidem neprojevují ale k modlám jo :-).
Visitor má pravdu:
Ikony se rýsují nemalují dělají se kopie. To nejsou umělecká díla, ale
propojení skrze Marii s Bohem. Je to 100% duchovní záležitost ne umělecká.
Přesto jsou pravoslavné Ikony krásné a vznešené. Řeči o modloslužbě
může říci jen člověk co neví o víře, Bohu a Bibli vůbec nic.
Jak Visitor píše samé tyraniny.
Ty si to svoje modloslužebnictví vždycky nějako okecáš :-)
Vy katolíci jste si to přikázání že se nemá sloužit modlám odstranili i
z Desatera to aby jste mohli modloslužebničit :-).
