pro tebe platí z Bible tento verš:
2 petrův 3,16
16Mluvil tak o tom ve všech svých listech. Některá místa jsou v nich
těžko srozumitelná a neučení a neutvrzení lidé je překrucují, jako i
ostatní Písmo, k vlastní záhubě.
Jsi neučený člověk.
pro tebe platí z Bible tento verš:
2 petrův 3,16
16Mluvil tak o tom ve všech svých listech. Některá místa jsou v nich
těžko srozumitelná a neučení a neutvrzení lidé je překrucují, jako i
ostatní Písmo, k vlastní záhubě.
Jsi neučený člověk.
Překlad Slova Božího do rodu ženského není nic závadného jenom je to
pro ženy víc autentické a tím je to i Bohulibé :-)
Je o tom v evangeliích :
Ř 12,1 Vybízím vás, bratří/sestry, pro Boží milosrdenství, abyste sami
sebe přinášeli jako živou, svatou, Bohu milou oběť; to ať je vaše pravá
bohoslužba.

(opravdu nevím proč proti tomu tak běsníte ty a jitrnice a V77 a mělnický,
no asi jste posedlí, co taky jiného, jo a nepřející, není ve vás lásky k
bližním)
ty jako ateistka která Bibli nerozumí nemáš předělávat texty podle
feministické ideologie. Falšovat Bible se nesmí

To právě že jako ateistka nezblbnutá falešnými učeními o Bohu jsem mohla vnímat Bibli tak jak je a jenom tomu chyběl ženský rod, neb nejsem bratr :-)
ty si přizpůsobuješ texty Bible svým nápadům, podobně jako
Jehovisti.
Takže Duch v tobě není ani pravda v tobě není.
Biblí se ti nedá dokázat tvoje lží, protože Bibli nepovažuješ za Boží
slovo, ale za knihu, kde si lže každý jak chce. 
To právě že jsem se dočetla v Bibli že Boha máme uctívat v Duchu a v Pravdě (Jan4:24) a pro mně je pravdivý rod ženský :-).
Tak proto jsi založila na FB diskuzní skupinu:
"Ježíšova církev svobodných seniorek"
To je název jak z ústavu pro duševně choré 
Inspirovali mně Svobodní zednáři, ženy přeci nezedničí a seniorek je nejvíc :-)
A zapomněl jsi šmajlíka na konci toho názvu je šmajlík, takovýto: :-)