To se takto projevují posedlí katolíci, tak jako ty a jitrnice a visitor77
:-).
Nic o lásce, jen o nenávisti, tak jako ti pánové na S o kterých mluvíte,
píšete a máte i jejich obrázky po ruce, jo ještě Mělnický ten taky
:-).
Jde to z Vás - protože je to ve Vás, mluví to skrze Vás, jde to přes vaše
klávesnice z vašich srdcí a z vašich myslí a z vašich hlav :-).
Ovládá Vás to - sloužíte tomu, je to tu s Vámi Peklo :-).
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.

