Ale jo tak to chodí, nechali jste upálit Jan Husa a vzniklo tím jenom víc církví, tak to je, o tom je Kristovo náboženství:-)
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.

že budou zakládat na FB ptákoviny a budou
lhát o tom, že je to dokonce nějaká církev.
