máš být v církvě Ježíšově ne vnějakejch zblblejch seniorkách kde diskutuješ sama se sebou to je sranda. Navíc nejste žádný církev
máš být v církvě Ježíšově ne vnějakejch zblblejch seniorkách kde diskutuješ sama se sebou to je sranda. Navíc nejste žádný církev
To se ti řekne, k modlářům jít nemohu a o trojjediném Bohu jsem se v Bibli nedočetla tak že mám jinou víru :-)
To právě že jsem se dočetla že máme být všichni jedno (Jan17:21-23) a
ne jenom tři :-).
Slovo trojjedinost se v Bibli vůbec nevyskytuje, to si vyymyslel až
Tertullián ve třetím století, Ježíšovo učení to není !!!
A nejsem tam sama je nás tam deset a naposledy tam reagoval Pavel Strejček, tak že jenom úmyslně hanobíš, co se taky jiného dá od katolíků čekat :-).
Zase lžeš: je vás tam jen 9 protože ty si tam dvakrát.
navíc nikdo tam s tebou nediskutuje jednou ten dědek jinak si tam úchylně
povídáš sama se sebou.
Směšná stránka 
Jo ja jsem tam dvakrát a hodně tam diskutoval Karol Minár, ale ty jsi závistivá baba a tak mně znevažuješ protože je to tvůj koníček :-)