Zase lžeš: je vás tam jen 9 protože ty si tam dvakrát.
navíc nikdo tam s tebou nediskutuje jednou ten dědek jinak si tam úchylně
povídáš sama se sebou.
Směšná stránka 
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.
