toto je tvoje klasická lež a logický klam :
Tertullian netvrdil, že „jedno mají být jen tři lidé“ nebo že Ježíš
zakázal jednotu všech ostatních.
Jan 17 vůbec neřeší počet osob v Bohu. Ježíš se modlí za jednotu svých
učedníků:
„aby všichni byli jedno, jako ty, Otče, ve mně a já v tobě...“
Text hovoří o jednotě věřících, nikoli o tom, kolik osob má Bůh.
Je to podobné, jako kdyby někdo řekl:
„Když učitel říká, že celá třída má držet při sobě, vyvrací tím
existenci rodiny se třemi dětmi.“
Jedno tvrzení s druhým vůbec logicky nesouvisí.
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.

