❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️ - ❤️ MY VŠICHNI LIDÉ JSME VLASTNÍMI MILOVANÝMI SYNY A DCERAMI BOHA STVOŘITELE, OTCE, PÁNA A SPASITELE LIDSTVA, KTERÝ JE "JEDNOJEDINÝM" ŽIVÝM BOHEM V CELÉM VESMÍRU! (P.S. TATO VEŘEJNÁ DISKUZE NEPROPAGUJE JUDAISMUS, KŘESŤANSTVÍ, ISLÁM NEBO JAKÉKOLI JINÉ NÁBOŽENSTVÍ, I KDYŽ JICH JSOU STOVKY A TISÍCE. TATO DISKUZE JE O CELÉ LÁSCE A SVATÉ ÚCTĚ K BOHU STVOŘITELI A OTCI LIDSTVA!) ❤️

| Předmět: S opalováním to nepřehánějte!
před hodinou | #114027

*9540* S opalováním to nepřehánějte!

*32026* *2292*


| Předmět: RE: S opalováním to nepřehánějte!
před hodinou | #114028 (1)
*19783* *3408* *19783* *3408* *19783*

"DODRŽUJTE PITNÝ REŽIM - VODA JE ZDRAVÁ. . ."



| Předmět: Dobré ráno! Přeji i Vám, lidé!
před 3 hodinami | #114021

*12694* Dobré ráno, přeji i Vám, lidé! *34089*



| Předmět: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám, lidé!
před hodinou | #114022 (1)

*12694* A pozor na současné vysoké teploty, které jasná obloha přináší. . . *32026*



| Předmět: RE: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám, lidé!
před hodinou | #114023 (2)

*3325* Ovšem na koupališti se lidem jistě líbí. *33991*



| Předmět: RE: RE: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám,…
před hodinou | #114025 (3)

*32824* *5851* Stejně tak jsou spokojení milovníci vodních sportů. *5861*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Dobré ráno! Přeji i Vám…
před hodinou | #114026 (4)
  • *35321* Ovšem pro ryby jsou ta vedra nepříjemná! *35320*


| Předmět: NEBOJTE SE!
24.06.26 09:02:15 | #114015
| Předmět: Hezky se vyspinkejte!
16.06.26 22:46:49 | #114014

*6665* HEZKY SE VYSPINKEJTE! *3461*



| Předmět: Venku je dnes hezky!
14.06.26 10:45:34 | #114013

*29742* *21215* *29742* Venku je dnes dopoledne hezky! *8161*



| Předmět: VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY!
13.06.26 19:56:15 | #114010

*34041* "VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY PŘED BOHEM."



| Předmět: RE: VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY!
13.06.26 20:09:35 | #114011 (1)

*35060* "ALE NE VŠICHNI LIDÉ TO VÍ A CTÍ - MNOZÍ SE POKLÁDAJÍ ZA ELITU!"



| Předmět: RE: RE: VŠICHNI JSME BRATŘI A SESTRY!
14.06.26 06:45:30 | #114012 (2)

*34041* "BŮH JE NAŠÍM MILUJÍCÍM OTCEM A MY JSME BRATŘI A SESTRY PŘED BOHEM."



| Předmět: RE: RE: RE: VŠICHNI JSME BRATŘI A…
před 12 hodinami | #114016 (3)

To ti ale udělali v rodném listě chybu. Tam máš napsáno že jsi synem jiného tatínky a maminky. *1060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: VŠICHNI JSME BRATŘI A…
před 12 hodinami | #114017 (4)

*2* *2* *2* BŮH JE MÝM STVOŘITELEM, A PROTOŽE MĚ NÁSLEDNĚ OŽIVIL, JE I MÝM VLASTNÍM OTCEM. *34069*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: VŠICHNI JSME BRATŘI A…
před 12 hodinami | #114018 (4)

*2* *2* *2* Ale chápu Vás, nejste natolik inteligentní, abyste pochopil, že mám dnes "své" lidské tělo pouze propůjčené a že k němu mám i všechny potřebné doklady, abych tu mohl splnit své poslání! KDO JSEM, VÍ POUZE BŮH. (A trochu i já, ale to asi tušíte!) *34027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: VŠICHNI JSME BRATŘI…
před 12 hodinami | #114019 (5)

Ty jsi tu proto aby jsem mohla v diskuzích reagovat na Boha Otce s Bohem matkou :-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: VŠICHNI JSME…
před 3 hodinami | #114020 (6)

Bůh matka neexistuje! *33684*

Nejsou dva Bohové!!! A nejsou ani tři Boží osoby!!! *10736*

Je Bůh Stvořitel a Otec náš a Váš Satan, kterého pokládáte za svou matku!!! *6578*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: VŠICHNI…
před hodinou | #114024 (7)

Satanem jsi ty když píšeš takovéto k ženám zcela nepřátelské věci!!!
Žena je taky obraz a podoba Boha a to ničím a nijako nezměníš.