❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️ - ❤️ MY VŠICHNI LIDÉ JSME VLASTNÍMI MILOVANÝMI SYNY A DCERAMI BOHA STVOŘITELE, OTCE, PÁNA A SPASITELE LIDSTVA, KTERÝ JE "JEDNOJEDINÝM" ŽIVÝM BOHEM V CELÉM VESMÍRU! (P.S. TATO VEŘEJNÁ DISKUZE NEPROPAGUJE JUDAISMUS, KŘESŤANSTVÍ, ISLÁM NEBO JAKÉKOLI JINÉ NÁBOŽENSTVÍ, I KDYŽ JICH JSOU STOVKY A TISÍCE. TATO DISKUZE JE O CELÉ LÁSCE A SVATÉ ÚCTĚ K BOHU STVOŘITELI A OTCI LIDSTVA!) ❤️

Zobrazení reakcí na příspěvek #97284

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
03.06.25 19:25:59 | #97284
Reakce na příspěvek #97274

*13845* Proti vůli Boží nic nezmohu, ale je to tak v pořádku! Můj život plyne tak, jak plynout má. *13842*



| Předmět: RE: RE:
03.06.25 19:27:43 | #97287 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
03.06.25 19:37:25 | #97295 (2)

*4916* Děkuji Vám, že jsme se alespoň v něčem shodli. *24611*