❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Všichni jsme synové a dcery Boží! ❤️ - ❤️ MY VŠICHNI LIDÉ JSME VLASTNÍMI MILOVANÝMI SYNY A DCERAMI BOHA STVOŘITELE, OTCE, PÁNA A SPASITELE LIDSTVA, KTERÝ JE "JEDNOJEDINÝM" ŽIVÝM BOHEM V CELÉM VESMÍRU! (P.S. TATO VEŘEJNÁ DISKUZE NEPROPAGUJE JUDAISMUS, KŘESŤANSTVÍ, ISLÁM NEBO JAKÉKOLI JINÉ NÁBOŽENSTVÍ, I KDYŽ JICH JSOU STOVKY A TISÍCE. TATO DISKUZE JE O CELÉ LÁSCE A SVATÉ ÚCTĚ K BOHU STVOŘITELI A OTCI LIDSTVA!) ❤️

Zobrazení reakcí na příspěvek #97312

Zobrazit vše


| Předmět:
03.06.25 19:50:43 | #97312

Nebo Bůh selektuje plevel od trávy. No ,ale myslím že má v tom prsty deck,jak tu vyhrožoval že pár lidí odsud vystipe z chatujme. *29716*



| Předmět: RE:
03.06.25 19:56:22 | #97316 (1)

Nechme se překvapit, co to přinese! Zatím psát můžeme. . . *32588*



| Předmět: RE:
03.06.25 19:59:53 | #97321 (1)

To asi že visitor77 jemu moc vadí když se posílají jenom obrázky:-).
A sám vypisuje dlouhé statě a nikdo mu je nečte :-)



| Předmět: RE: RE:
03.06.25 20:05:48 | #97326 (2)

*14586* Děje se to a my to neovlivníme! Ale někoho jmenovitě obviňovat je nesmysl. *35060*