Dobré ráno, přeji i Vám, lidé!

"BŮH JE NAŠÍM
MILUJÍCÍM OTCEM A MY JSME BRATŘI A SESTRY PŘED BOHEM."
To ti ale udělali v rodném listě chybu. Tam máš napsáno že jsi synem
jiného tatínky a maminky. 
BŮH JE MÝM STVOŘITELEM, A PROTOŽE MĚ NÁSLEDNĚ
OŽIVIL, JE I MÝM VLASTNÍM OTCEM. 
Ale chápu Vás, nejste natolik inteligentní, abyste
pochopil, že mám dnes "své" lidské tělo pouze propůjčené a že k němu
mám i všechny potřebné doklady, abych tu mohl splnit své poslání! KDO
JSEM, VÍ POUZE BŮH. (A trochu i já, ale to asi tušíte!) 
Ty jsi tu proto aby jsem mohla v diskuzích reagovat na Boha Otce s Bohem matkou :-)
Bůh matka neexistuje! 
Nejsou dva Bohové!!! A nejsou ani tři Boží osoby!!! 
Je Bůh Stvořitel a Otec náš a Váš Satan, kterého pokládáte za svou
matku!!! 