Kdepak, já Vás jen jemně a láskyplně upozorňuji, že se lidem snažíte vsugerovat, možná nevědomky, že jakýsi, křesťany smyšlený "Hospodin" obcuje s jakousi Vámi stvořenou "Hospodinkou", a proto je veselý a ne smutný!
Kdepak, já Vás jen jemně a láskyplně upozorňuji, že se lidem snažíte vsugerovat, možná nevědomky, že jakýsi, křesťany smyšlený "Hospodin" obcuje s jakousi Vámi stvořenou "Hospodinkou", a proto je veselý a ne smutný!

Ne, to je projekt Váš!!!
Tento dojem v lidech záměrně nebo nevědomky vyvoláváte!!!
Snažíte se lidstvo oklamat, že by bez Vaší "Hospodinky" nedokázal stvořit
i ženu!!!
Že by to bez předlohy, kterou by ona byla, nezvládl - hodně schopnosti
našeho Otce snižujete!!! 
ALE TAKOVÁ JE VŮLE BOŽÍ - máte dočasnou roli pokušitelky... 
Co je psáno to je dáno a v knize Genezis 1/26 Bůh někoho oslovuje když říká: Učiňme člověka k obrazu našemu podle podobenství našeho..
A výsledkem té tvorby je člověk, muž a žena, hm..