Vítám Tě tu, Milane!
Ano, to je velmi dobře, že Bůh
žije!

Vítám Tě tu, Milane!
Ano, to je velmi dobře, že Bůh
žije!

To já jen nakoukl..... večer je nuda a nedá se spát 🙄 Němci, všude do domů dávají dřevěné palubky a to nasává teplo tak je tu jak v sauně - v zimě super v létě pohroma 🥵 Tak ať se ti daří v Nové komůrce 😏
Děkuji Ti, bratře a příteli můj!

A přeji Ti, ať Ti to v práci ubíhá poklidně... 
Děkuji 😏 už tu zůstávám bydlet.( Trvale).V září kdyžtak - na tu akci když Bůh dá 😀