A to ostatní si vyřiďte s pokřtěnými lidmi a s vlastním svědomím!!!
A vaše svědomí k tomu nemá nic ?
Mám k Bohu Otci lidstva "BLÁZNIVĚ ŠÍLENOU" lásku a úctu!
Je pro mne milovaným Tatínkem i LÁSKOU...
Tak s tím by jsme dnes mohli i skončit, mějte se dobře :-).