No vy asi že ne :-) ani Bůh ve Vás :-).
Vás se tedy asi že ani toto netýká : Efezským 4/6 Jeden Bůh a Otec všech, který je nade všemi, skrze všechny působí a je ve všech.
Což je docela smutné.