Neexistuje člověk, kterého by Bůh Otec náš nemiloval 24 hodin denně!
A tak si můžeme notovat:
"Jaro, léto, podzim, zima - v Lásce Boží je nám prima!"
zase kecas kraviny, kraviny z tve hlavy
Děkuji Vám za Vaši upřímnost...