Chcete si sosnout, miláčkové,sosalíci?
lup...
lupho
"Červené víno se valilo ulicemi. Portugalskou vesnici zaplavily dva miliony litrů - Novinky" https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-cervene-vino-se-valilo-ulicemi-portugalskou-vesnici-zaplavily-dva-miliony-litru-40443357#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=abtest218_mobil_bez_boxiku_firem_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

díky já nepiju
ani kafe?


.....Kdybys četl moje stránky, nepsal
bys takové hloupé bludy, proč to píšeš, co Tě k tomu vede,
nevím♪♪možná bys to měl o mně přečíst,pak by ses nad sebou
zamyslel♪♪♪♪
♪tramtadadáááá♪♪♪

něco dobrého ho?špitho 