♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #17542

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
13.09.23 12:57:48 | #17547 (1)
| Předmět: RE: RE:
13.09.23 13:02:13 | #17548 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
13.09.23 17:56:28 | #17574 (3)

kafe jo to piju i vodu ale ne víno ani jiný alkohol *25024*




| Předmět: RE: RE:
13.09.23 13:52:03 | #17556 (2)

| Předmět: RE: RE: RE:
13.09.23 14:25:13 | #17559 (3)

Pralinka i kdyz zrejme pije i ten alkohol, az takto spatne snad nezakoncuje to sve piti *33012*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.09.23 15:50:13 | #17564 (4)

..."Pralinka i kdyz zrejme pije i ten alkohol" *34005* .....Kdybys četl moje stránky, nepsal bys takové hloupé bludy, proč to píšeš, co Tě k tomu vede, nevím♪♪možná bys to měl o mně přečíst,pak by ses nad sebou zamyslel♪♪♪♪ *5924* *27899* *24593* *18432* ♪tramtadadáááá♪♪♪ *29858* *7129*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.09.23 16:58:06 | #17572 (5)

Tak vyse lidi vyzyvas k sosani vinecka a sama by jsi si ani ten pohar nedala i kdyz mozna kvuli nejakym lekum zrejme moc toho pit asi nemuzes. *4640* *33012*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.09.23 18:11:07 | #17575 (6)

Tebe dneska někdo pořadně nakrk,dej si ,co je Ti libo,já mám hotovo, a vám přeju...co jsi obědoval?... *32546* něco dobrého ho?špitho *6552*