




.<>

to byl teda den.
""


ted budou DVA MĚSÍCE BRÁT plnou mzdu 30-40 tisíc JEN TAK ZA NIC !!!!
JDĚTE S TÍMHLE SOCIALISTICKÝM PŘÍSTUPEM do háje
Omyl- učitelé mají dovolenou 4 týdny.
Během letních prázdnin učitelé nečerpají svou dovolenou. Mnozí to
často považují za „volno“, ale skutečnost je taková, že učitelé
během prázdnin obvykle nečerpají dovolenou, protože prázdniny jsou
součástí jejich pracovní doby. Tedy i když jsou prázdniny obdobím, kdy
učitelé nevyučují, stále mají povinnost vykonávat jinou práci,
například přípravu na další školní rok, opravování písemek,
konzultace se studenty a podobně.
