Rozcestník >> Ostatní >> ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #4504

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
20.10.22 19:01:25 | #4504
Reakce na příspěvek #4503


| Předmět: RE: RE: RE:
20.10.22 19:24:11 | #4507 (1)

ŘÍKÁ SE, ŽE STARŠÍ LIDI BY MĚLI BÝT ROZUMNÍ♫♪ *15310* ...ale kolikráát to vypadááá, že jim mozky brabci vyklobali, moc se ale nenažrali♪♪..­.....dospělej-vraždí, protože ho RODIČ NUTÍ CHODIT DO PRÁÁCE???...a jemu se NECHCE!. *3509* ..TAK CELOU RODINU ZAMORDUJE *3456* ...A JDE NA 20LET ZA KATRRR♫♪.....­.............­.mohl si vzít ššpuntovku...jít do banky...tam NAMÍÍÍŘIT..dostal by desííítku...a nikomu by neublííížil. *21135* ..SVĚT SE PROSTĚ V DRPEL OBRACÍ... *16449* nemůžu si pomoct♪♪každej si myslí, že si může VŠECHNO DOVOLIT....KDYŽ JE TA SVOBODA A DEMOKRACIE!...ale ono to teda tak neni *6640* ♪NĚKTEŘÍ LIDI NEMAJ ŽÁÁDNÉ ZÁÁBRANY...NEVAŽÍ A NECTÍ NIC!♪..dnes a denně..KRIMI.­.sleduj to.. *29879* ..co se děje ve světě♪♪..i u náás!♪♪




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.10.22 19:36:00 | #4509 (2)

Toho negativniho je moc. Cim dal tim vic.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
20.10.22 20:09:49 | #4510 (3)

Joooo...to je naprostá pravda.♫♪...dobrých zprááv je jako šafráánu...proto si tu mušíme udržovat dobrou nááladu♪ *6840* MY SE NEDÁÁME♪♪ *3770* ♪☼☼☼♪...takový život připravili vlááády lidu od roku 89!!!! *18004* *34005* .....UTAHUJEME SI OPASKY...AŽ SE NA NICH UŠŠŠKRTÍÍME!....jen Klaus a spol POLITICI....ti jsou ve fajnu♪VŠECHNO BYCH JIM SEBRALA...ŠŠMEJDŮŮM VOTROCKEJM♪♪♪ *17063* *15310* *33858* ♪♪ďobííínek♪♪




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.10.22 20:23:11 | #4511 (4)

Jiste je dobre si navzdory vsemu udrzovat pokojnou mysl *33983* i radostne a milujici *33692* *13735*