ŘÍKÁ SE, ŽE STARŠÍ LIDI BY MĚLI BÝT
ROZUMNÍ♫♪
...ale kolikráát to vypadááá, že jim
mozky brabci vyklobali, moc se ale nenažrali♪♪.......dospělej-vraždí,
protože ho RODIČ NUTÍ CHODIT DO PRÁÁCE???...a jemu se NECHCE!.
..TAK CELOU RODINU ZAMORDUJE
...A JDE NA 20LET ZA
KATRRR♫♪...................mohl si vzít ššpuntovku...jít do
banky...tam NAMÍÍÍŘIT..dostal by desííítku...a nikomu by neublííížil.
..SVĚT SE PROSTĚ V DRPEL OBRACÍ...
nemůžu si pomoct♪♪každej si myslí,
že si může VŠECHNO DOVOLIT....KDYŽ JE TA SVOBODA A DEMOKRACIE!...ale ono to
teda tak neni
♪NĚKTEŘÍ LIDI NEMAJ ŽÁÁDNÉ
ZÁÁBRANY...NEVAŽÍ A NECTÍ NIC!♪..dnes a denně..KRIMI..sleduj to..
..co se děje ve světě♪♪..i u
náás!♪♪
Joooo...to je naprostá
pravda.♫♪...dobrých zprááv je jako šafráánu...proto si tu mušíme
udržovat dobrou nááladu♪
MY SE NEDÁÁME♪♪
♪☼☼☼♪...takový život připravili
vlááády lidu od roku 89!!!!
.....UTAHUJEME SI OPASKY...AŽ SE NA
NICH UŠŠŠKRTÍÍME!....jen Klaus a spol POLITICI....ti jsou ve
fajnu♪VŠECHNO BYCH JIM SEBRALA...ŠŠMEJDŮŮM VOTROCKEJM♪♪♪
♪♪ďobííínek♪♪
Jiste je dobre si navzdory vsemu udrzovat pokojnou mysl
i radostne a milujici
