♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #51531

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:15:21 | #51531
Reakce na příspěvek #51501


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:19:04 | #51534 (1)

Azase se objevilo HROZBA ZAJIŠTĚNA a jen bílé okno...PROČ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:22:18 | #51535 (2)

přesně ...zrovna TED se mi to taky ukázalo ta hrozba nechápu *5655* Kostíku *5655*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:25:32 | #51538 (3)

mate v pc wír tak proto



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:27:11 | #51540 (4)

nemám ho tam v antiviru mi to píše---jste chráněni



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:27:13 | #51541 (3)

proto že obrazky jsou odebirany s media disc a vy tam asi nemužete




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:32:53 | #51545 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:35:07 | #51546 (4)

máš pravdu Lubošku ted se to zase ukázalo a je tam to mediadisk že ho zablokovali ale já ted na nic nekoukala *2524*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 18:08:51 | #51552 (3)

Prej jsme nakažený...Ale já s nikým nejdu už i s babi doma jsem to omezil... *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:25:54 | #51539 (1)

nic nevidím zase prázdný okýnko *33794* *2524* *30413*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:28:19 | #51542 (2)

změň si prohližeč ten tvuj zaspal dobu *5907*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 17:36:32 | #51547 (3)

nikdy jsem s tím neměla žádný problémy až ted poslední dobou *33794* *30413*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.01.25 18:11:20 | #51553 (4)

Dej si Mozilku. *24593* *18432* *35094* .. .co máš za prohlizeč?... *5583* Já jen Mozilku!😁😂 *7209*